Porobetonové zdivo

 

POROBETONOVÉ ZDIVO

Výrobce: PORFIX CZ a.s., Trutnov

TVÁRNICE

Tvárnice PORFIX se vyrábějí hladké nebo s perodrážkou a kapsou. Jsou vhodné na nosné i výplňové konstrukce. Materiál se vyznačuje vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Použijete-li tvárnici šířky 375 mm, zeď nevyžaduje dodatečnou izolaci.

PORFIX ulehčil a urychlil práci s materiálem zavedením praktické kapsy na uchopení, která se nachází na bočních stranách tvárnice. Úsporu času a peněz přináší i skutečnost, že tvárnice s perodrážkou nevyžadují na svislých spojích lepení. Jednoduše do sebe zapadnou.

Tvárnice PORFIX

PŘÍČKOVKY

Stavební systém PORFIX doplňují příčkovky s dobrými zvukově-izolačními vlastnostmi. Příčkovky z pórobetonu, stejně jako tvárnice, pohlcují a uvolňují vlhkost vzduchu. Vyrovnávají tak změny vlhkosti v místnosti a umožňují vodním parám průstup stěnami.

Vedle mikroklimatických vlastností oceníte zejména rychlost stavění a možnost jejich lehkého opracování běžným nářadím. Všechny stavební detaily, jako ozdobné výklenky nebo drážky pro elektroinstalaci, vytvoříte rychle a jednoduše.

Příčkovky PORFIX

Výrobce: Xella CZ, s.r.o., Hrušovany u Brna

PŘESNÉ PŘÍČKOVKY YTONG


Použití:

Nenosné vnitřní stěny, požární stěny nízkopodlažních i vícepodlažních budov, přizdívky a obezdívky v interiérech.

Výhody:

Snadné a rychlé zdění bez odpadu, vysoká přesnost vyzděných stěn, nízká objemová hmotnost, vysoká pevnost v tlaku, vysoká požární odolnost, ekologická nezávadnost.

Přesné příčkovky YTONG

 
Arfe, s.r.o.
IČ: 41032411
DIČ: CZ 41032411
Příborská 574
Kopřivnice
742 21
Česká republika

Otvírací doba: zimní

Po – Pá: 7:00-11:30
12:30-16:00
So: 08:00-11:00

 

Kontakty:
Tel: (+420) 556 811 633
Email: info@arfe.cz

Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2010