Omítkové a maltové směsi

Výrobce: LB Cemix, s.r.o.

 ZDÍCÍ MALTY

Zdící malta 5 jemná

Označení výrobku: 011 j

Použití:

Zdění obvodových, nosných i výplňových zdí a příček z klasických materiálů (např. plné i lehčené cihly, cihelné bloky, tvárnice apod.). Není vhodná pro zdění stavebních konstrukcí z pórobetonu, skleněných tvárnic a sádrových prvků, ani pro spárování zdiva.

Zdící malta na pórobeton

Označení výrobku: 061

Použití:

Ideální pro tenkovrstvé zdění stavebních konstrukcí z pórobetonu. Na objednávku se dodává i v bílém provedení.

Zdící a spárovací malta pro lícové zdivo 5

Označení výrobku: 111

Použití:

Zdění a současné spárování lícového (pohledového) zdiva v jedné pracovní operaci. Ideální na klinkry, lícové a vápenopískové cihly.

JÁDROVÉ OMÍTKY

Jádrová omítka ruční jemná

Označení výrobku: 082 j

Použití:

Omítání všech klasických stavebních materiálů – vytváření podkladu pod štukové a šlechtěné omítky nebo keramické obklady. Vhodná pro ruční zpracování ve vnějším i vnitřním prostředí. Jemnou omítku lze stočit filcovým hladítkem – bez nutnosti dodatečné povrchové úpravy štukovou omítkou (nutno počítat s hrubším povrchem).


VRCHNÍ OMÍTKY

Vnější štuk

Označení výrobku: 023

Použití:

Tradiční jemné povrchové úpravy jádrových podkladních omítek. Povrchové úpravy hladkých betonových podkladů s použitím spojovacího můstku. Ruční nanášení ve vnějším i vnitřním prostředí.


Vnitřní štuk jemný

Označení výrobku: 023 j

Použití:

Pro omítání všech klasických stavebních materiálů – vytváření podkladu pod štukové a šlechtěné omítky. Je určená pro ruční zpracování pouze ve vnitřním prostředí – vhodná pro interiéry historických objektů. Povrch lze stočit hladítkem bez dodatečné povrchové úpravy štukovou omítkou (nutno počítat s hrubším povrchem). Ideální pro zatírání vrchní strany hurdiskových stropů před betonáží.

ŠLECHTĚNÉ OMÍTKY MINERÁLNÍ

Břizolit přírodní

Označení výrobku: 508

Použití:

Vnější šlechtěná omítka v přírodní bílé barvě pro konečnou úpravu fasád. Nanáší se na jádrové omítky s pevností kategorie min. CS II. Struktura povrchu se vytváří škrabáním nebo stříkáním.

CEMENTOVÉ POTĚRY

Cementový potěr 30

Použití:

Pro vytváření sdružených (připojených) a plovoucích potěrů určených k položení podlahové krytiny (dlažba, parkety, plovoucí podlahy, PVC, koberce apod.). Může sloužit jako finální vrstva. Je ideální na plochy s požadavky na vyšší pevnosti (podlahy v garážích, skladovacích halách, dílnách, sklepech apod.). Tloušťka vrstvy plovoucích potěrů se provádí podle statického výpočtu.

LEPIDLA

Lepidlo standard

Označení výrobku: 025

Použití:

Mrazuvzdorné lepidlo pro lepení středně a vysoce nasákavých keramických obkladů a dlažeb (skupina AIIa, AIIb, AIII, BIIa, BIIb a BIII) v koupelnách, kuchyních, obytných místnostech apod. Aplikace ve vnitřním prostředí. Při lepení dlažeb je lepidlo určeno pouze pro prostory zatěžované pohybem osob. Jednoduché zpracování, snížený skluz.

 


Lepidlo FLEX

Označení výrobku: 055

Použití:

Lepení všech druhů keramických dlažeb a desek z přírodního kamene včetně materiálů s extrémně nízkou nasákavostí (např. vysoce slinutých dlaždic skupiny BIa s nasákavostí menší než 0,5 %). Aplikace ve vnitřním i vnějším prostředí na běžné i problematické vodorovné podklady. Vynikající na podklady, u kterých dochází k rozměrovým změnám v důsledku velkého tepelného pnutí (např. vytápěné podlahy nebo osluněné terasy). Řešení pro obtížně obkladatelné podklady – staré dlažby, hladké betonové plochy, dřevotřískové a cementotřískové desky apod. (plochy je nutno předem opatřit spojovacím můstkem). Vhodné na dlažby zatěžované pojezdem osobních automobilů, vysokozdvižných vozíků apod. s celkovou hmotností do 3,5 t. Jednoduché zpracování, vysoká stálost a pevnost, mrazuvzdornost a flexibilita.

  

 
Arfe, s.r.o.
IČ: 41032411
DIČ: CZ 41032411
Příborská 574
Kopřivnice
742 21
Česká republika

Otvírací doba: letní
Po – Pá: 7:00-11:30 12:30-17:00
So: 7:00 – 11:00

 

 

Kontakty:
Tel: (+420) 556 811 633
Email: info@arfe.cz

Administrace webu    Created by: www.Tvorime-Weby.cz © COPYRIGHT 2010